Ubrania dla kobiet w ciąży

Jolly tunika ciążowa w zestawieniu kolorystycznym: zieleń i chabrKażda przyszła mama wie jak trudno znaleźć modne a jednocześnie wygodne ubrania dla kobiet w ciąży. Z tego powodu mamy do zaproponowania coś co sprawi, że nawet spodziewając się maleństwa, będzie mogła czuć się trendy!

Nasza tunika spowoduje, że na każdym etapie ciąży będziesz wyglądać atrakcyjnie. Materiał z jakiego została wykonana jest elastyczny i przyjemny w dotyku, więc nie tylko będziesz się w nim dobrze czuła, lecz także podkreśli on Twoją sylwetkę.

Wygodny krój tuniki sprawia, że pasuje ona na wiele okazji. Detale po bokach pełnią także rolę kieszeni, a ściągacz na dole doda kobiecości i szyku. Intensywne i kontrastowe połączenie zieleni i chabru ożywi każdą stylizację. Tunika idealnie komponuje się z legginsami i balerinami.

Europe England Denmark Spain France Hungary Ireland Italy Lithuania Poland Portugal Russia Azerbaijan & CIS Countries Latvia Sweden Ukraine Germany Slovakia Austria Belgium Bulgaria Switzerland Netherlands Czech Republic Greece Romania Belarus
World United States Canada Australia Qatar South Africa Mexico India China

COMPANY

My Tummy USA
European Designer's Clothes

Wholesale & Retail
info@my-tummy.com

Your Account

Sign up Log in

Shop

Homepage
Recommend store Sitemap

Newsletter

Users online: 2